Plníme Vaše sny o domově ve skutečnost

Fotogalerie: UBYTOVÁNÍ PAVLOV 21

1 | 2 | 3 >>

UBYTOVÁNÍ PAVLOV 21

 

Lokalita

Nabízíme ubytování v soukromí ve vinařské obci Pavlov na Pálavě. Pavlov se nachází cca 10km od Mikulova a 15km od Lednice.
Má výbornou polohu jako výchozí bod pro turisty Děvín, Soutěska, Sirotčí hrádek, Stolová hora atd.. Zřícenina hradu Děvičky je od ubytování vzdálena cca půl hodiny pěšky, pokud Vás nezláká posezení v nějakém sklípku či kavárničce po cestě. I cyklisté si přijdou na své kolem Novomlýnských nádrží či návštěvou Lednicko-Valtického areálu. Kola je možno uschovat v průjezdu. RD je situován ve středu obce. Naproti domu je autobusová zastávka, dětské hřiště, obchod a několik restaurací do 200m.
 

Ubytování

Jedná se o ubytování ve studiu v podkroví RD o ploše 56m² pro 2-6osob s kuchyňkou a jídlením koutem. Nejedná se o klasické dvoulůžkové pokoje. Jsou zde oddělené dvě dvoulůžkové postele skříňovou stěnou a závěsy,které poskytují soukromí. V jídelní časti jsou 2 rozkládací pohovky, které můžou sloužit jako přistýlky. Kuchyně je vybavena nádobím pro 6 osob. Ze spotřebičů je zde varná konvice, kávovarar (překapávač), lednice, elektrický vařič, topinkovač, toustovač, mikrovlnná trouba. Samostatné sociální zařízení v podkroví WC s bidetovou sprškou a v přízemí je koupelna se sprchovým koutem a WC k samostatnému užívání pro ubytované hosty. Vchod do podkroví je přes společnou vstupní halu, ze které je vstup do zahrady, vstup do samostatné koupelny, do úklidová místnosti a do bytu v přízemí, ve kterém momentálně bydlíme s manželem. 
 

Cena 

Cena je smluvní dle délky a obsazenosti pokojů.
Při obsazení 6 osob 2100Kč/noc/apartmán a min délka 2 noci.
Při obsazení 2 osoby 1000Kč/noc/apartmán a min délka 2 noci.
Veškeré platby se provádí pouze na účet. Platby v hotovosti se nepřijímají.
Platby celé částky za pobyt se platí pouze na účet a to po dohodě termínu.
 

Upozornění 

Ubytování je nekuřácky a v objektu jsou instalovány detektory kouře. 
Na ubytování se třídí odpad.
Zvíře na dotaz. Majitelé mají psa a kocoura.
 

Děkujeme za dodržování těchto pravidel.