CENÍK SLUŽEB 

Pokud chcete mít služby (návrh, jednorázové konzultace, barevné poradenství atd.) levnější (o zaměření a dopravné) využíte možnost služby ON-LINE
 

CENÍK 3D

3D NÁVRHY INTERIÉRŮ A EXTERIÉRŮ

na základě Vašich potřeb a přání zpracujeme 3D návrh interiéru a exteriéru. 

 

NÁVRH INTERIÉRU

Kdy využít? 

Kupuji byt, stavím dům, připravuji se na rekonstrukci bytu, domu nebo jedné místnosti? Návrh interiéru.

Co takový návrh obsahuje? Dispoziční řešení (rozmístění nábytku), barevné řešení (barvy na stěně, malby speciální, tapety atd.), materiálové řešení ( materiál a dekor podlahy, sedačka, materiál na nábytek - lamino, dřevo, dýha, fólie...atd.), osvětlení (intimní a hlavní). Návrh obsahuje základní rozměry pro truhláře a seznam výrobku(rozpočet). Návrh neobsahuje stavební výkresy, výkresy instalací elektro a vody. 

Kolik stojí takový návrh?  Ceny jsou individuální. Záleží na složitosti a obsahu návrhu. Doporučujeme zaslat půdorys a budeme vás informovat o ceně. 

Většinou s klienty realizujeme více variant (2 varianty + úprava vybrané varianty), které zasíláme emailem s pohledy na místnosti a jedním náhledem na místnost (jedna varianta minimálně 5 obrázků místnosti + úprava dalších 5 obrázků). Upravenou konečnou variantu rendrujeme do výstupu foto-vizualizace (kvalita výstupu - obrázky návrhů na stránkách). Cena za běžnou obytnou místnost do cca 25m2 vychází od 2800Kč do 3500,-Kč. 

Pokud by klient chtěl jen návrh o jedné variantě s drobnými úpravami, bez truhlářských rozměrů a seznamu vybavení může se cena pohybovat od 1800Kč. 

Návrh chodby, předsíně od 900,-Kč. 

 

NÁVRH EXTERIÉRU

Chystám se realizovat zahradu s jezírkem (bazénem), zahradním domkem, posezením  a grilem? Jak vše umístit. Není zrovná stín v místě zahrady, kde plánujete bazén? 

Kolik stojí takový návrh?  Ceny jsou individuální, dle rozsahu. Doporučujeme zaslat situaci a budeme vás informovat o ceně. 

 

NÁVRH FASÁDY

Budeme zateplovat dům, ale nemůžeme se s manželkou dohodnout na barevné kombinaci? 

Kolik stojí takový návrh?  Ceny jsou individuální, dle složitosti. Doporučujeme zaslat půdorys a pohledy a budeme váš informovat o ceně.

Cena se pohybuje od 1600 Kč za vizualizaci na na zelené ploše.

 

VIZUALIZACE

váš návrh zpracujeme ve 3D.

Kdy využít? 

Mám jasnou představu, jak by měl interiér vypadat, ale přece jen by bylo dobré jej vidět před zahájením prací? Vizualizací získáte skutečnou představu a ujistíte se, zda byla ta správná.

Kolik stojí taková vizualizace jedné místnosti do 20m2?  Ceny jsou individuální, dle složitosti. Doporučujeme zaslat půdorys a pohledy a budeme váš informovat o ceně. Pokud máte představu návrhu, tak ve zpracování v jedné variantě s drobnými úpravami (jedna varianta minimálně 5 obrázků místnosti) je cena na od 1200 Kč.
 

NÁVRH DISPOZICE INTERIÉRU 

2D půdorys s návrhem řešení rozmístění stěn, místností, nábytku a stavebních otvorů.

Kdy využít? 

Chystám se na rekonstrukci, koupi bytu nebo domu, ale nedokáži si představit, co se s daným prostorem bez vybavení anebo jak to bude vypadat po rekonstrukci? Návrhem ve 2D získáte představu půdorysu  místností, dveří a základní rozmístnění nábytku. 

Kolik to stojí? Jedna obytná místnost od 500 Kč.

 

BAREVNÉ PORADENSTVÍ

Vyhotovení barevného schéma, které v místnosti použít. Schéma barev může být také vyznačeno na fotkách nebo v případě zaslání plánku ve 3D.

Chystáte se malovat a nevíte jakou barvou? Zkuste barevné poradenství. Také můžete zjistit i jaké barvy použít dle feng šuej.
Kolik to stojí?  Jedna obytná místnost od 500 Kč.

 

REDESIGN INTERIÉRU

Doladění, oživení interiéru, změna stávajícího interiéru.

Chci oživit stávající interiér? Zkuste redesing interiéru, není nutné vždy kupovat vše nové..

Kolik to stojí? Cena individuální dle rozsahu práce.

 

JEDNORÁZOVÁ KONZULTACE

Při konzultaci získáte doporučení pro prostorové řešení, doplňky, barvy, osvětlení, atd. Po této schůzce Vám e-mailem zašlu souhrn všech doporučení v PDF a internetových odkazu. Délka konzultace cca 1-2 hodiny+doporučení emailem. 

Kdy využít? 

Mám nový byt, dům....ale není to ono? Doporučuji jednorázovou konzultaci, kdy po schůzce dostanete souhrn rad a doporučení e-mailem.  Někdy stačí přemístit stávající nábytek, doplnit barevné doplňky a máte pocit, že jste v úplně jiné místnosti.

Kolik to stojí? Jedna obytná místnost od 990 Kč.

 

PORADENSTVÍ BYTOVÉHO DESIGNÉRA

poradenství

zaměřování interiérů

feng šuej 

Kolik to stojí? 350,-Kč/hod

 

Ke službám, které se konají u Vás doma bude účtována doprava.


TOPlist